WPGlobus Multilingual - en to et translation catalogue (82 entries)

en: Guide
et: Juhend

en: Add-ons
et: Lisad

en: FAQ
et: KKK

en: Links:
et: Lingid:

en: FAQs
et: KKK

en: Contact Us
et: Võta meiega ühendust

en: Add
et: Lisa

en: Support
et: Kasutajatugi

en: You have been warned...
et: Sind on hoiatatud...

en: YES, I CONFIRM
et: JAH, OLEN NÕUS

en: Default
et: Vaikeväärtus

en: Section
et: Sektsioon

en: Show all sections
et: Näita kõiki sektsioone

en: Save &amp; Reload
et: Salvesta ja laadi uuesti

en: Fields Settings
et: Väljade seaded

en: Help
et: Abiinfo

en: Languages
et: Keeled

en: Enabled Languages
et: Lubatud keeled

en: Add Languages
et: Lisa keeli

en: Language Selector Mode
et: Keelte valimise režiim

en: Flags only
et: Ainult lipud

en: Custom CSS
et: Kohandatud CSS

en: Post types
et: Postituse liik

en: Redirect
et: Suuna ümber

en: Custom JS Code
et: Kohandatud JS kood

en: Title
et: Pealkiri

en: Label
et: Silt

en: Description
et: Kirjeldus

en: Options updated
et: Valikud on uuendatud

en: Please enter a language code!
et: Palun sisesta keelekood!

en: Language code already exists!
et: Keelekood on juba olemas!

en: Please specify the language flag!
et: Palun määra keele lipp!

en: Please enter the language name!
et: Palun sisesta keele nimi!

en: Please enter the language name in English!
et: Palun sisesta keele nimi inglise keeles!

en: Add Language
et: Lisa keel

en: Delete Language
et: Kustuta keel

en: Edit Language
et: Muuda keelt

en: Language Code
et: Keelekood

en: Language flag
et: Keele lipp

en: Name
et: Nimi

en: Name in English
et: Nimi inglise keeles

en: The name of the language in English
et: Keele nimi inglise keeles

en: Are you sure you want to delete?
et: Oled sa kindel, et soovid seda kustutada?

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: Current Version
et: Praegune versioon

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Get it now!
et: Hangi kohe!

en: Help Desk
et: Kasutajatugi

en: Subject
et: Teema

en: Technical Information
et: Tehniline info

en: Get it now:
et: Hangi kohe:

note: translators: ON/OFF status of WPGlobus on the edit pages.
en: ON
et: SEES

en: Turn off
et: Lülita välja

en: OFF
et: VÄLJAS

en: Turn on
et: Lülita sisse

en: Flags
et: Lipid

en: List
et: Nimekiri

en: List with flags
et: Nimekiri lippudega

en: Select
et: Vali

en: Important notes
et: Olulised teated

en: Welcome!
et: Teretulemast!

en: Select a language
et: Vali keel

en: Instructions:
et: Juhendid:

en: Enable
et: Luba

en: Languages table
et: Keeltetabel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: item
et: kirje

en: items
et: kirjet

en: Code
et: Kood

en: Edit
et: Muuda

en: Delete
et: Kustuta

en: File
et: Fail

en: Flag
et: Lipp

en: Language name
et: Keele nimi

en: English language name
et: Keele nimi inglise keeles

en: No items found
et: Ühtegi kirjet ei leitud

en: Add new Language
et: Lisa uus keel

en: No items of this type were found.
et: Ühtegi seda liiki kirjet ei leitud.

en: Select an item
et: Vali kirje

en: Status
et: Staatus

en: Active
et: Aktiivne
